ORO Olive Oil

Şirket Profili

90 yılı aşkın zamandır tarım sektöründe faaliyet gösteren ATINÇ ailesi, zeytin, narenciye, şeftali ve pamuk üreticisi ve tedarikçisi olarak başladığı ziraat ve ticaret hayatına 1986 yılında ailenin üçüncü kuşak temsilcileri tarafından kurulan ATINÇ AŞ. ile devam etmiştir. 20 yıldır turizm alanında da faaliyetlerini göstermektedir.

Atınç A.Ş. İzmir Selçuk'ta zeytinyağı fabrikasını kurmuş, ORO markası altında ürettiği organik zeytinyağı ve naturel sızma zeytinyağı ile pazarda yer edinmiş ve tercih edilen bir noktaya çok kısa bir zamanda yükselmiştir. Bugün, ATINÇ ürünleri ORO markası altında ya da özel etiket ile yurtiçinde ve yurtdışında alıcı bulmaktadır.

Ürünlerinde kaliteyi ön planda tutan ORO, geleneksel yöntemleri modern tekniklerle birleştirerek; deneyimli teknik ekibi ve modern teknolojisi ile Türk Gıda Kodeksine uygun üretim yapmaktadır; ISO 9001-2000, HACCP, KOSHER, ORGANIC ve ISO 22000:2005 sertifikaları ile bir adım öne geçen ORO, dünya standartlarında belgelendirilmiş ürünler piyasaya sunmaktadır.

ATINÇ A.Ş., dinamik ve yaratıcı altyapısıyla ORO markasını dünya çapında tanınır hale getirmek için müşteri taleplerine esnek ve yenilikçi çözümler geliştirmeyi hedeflemektedir; felsefesini dürüstlük, kalite, müşteri memnuniyeti odaklılık gibi bazı temel ilke ve değerlere bağlı olarak oluşturmaktadır.